Korona vírus logo

Celoplošné testovanie 3.kolo

V sobotu 21. novembra a v nedeľu 22. novembra 2020 prebehne v našej obci ďalšie kolo testovania na Covid – 19.

V našej obci budú zriadené dve odberné miesta. Prvé v základnej škole a druhé na obecnom úrade.

Testovanie je dobrovoľné a bude prebiehať od 8,00 hod. do 20 hod., s prestávkami od 12,00 hod. do 12,45 hod. a od 17,00 hod. do 17,30 hod., kedy bude prebiehať dezinfekcia odberného miesta.  Aj napriek tomu, že testovanie bude úplne dobrovoľné a z neúčasti na ňom nebudú vyplývať nijaké obmedzenia, veríme, že obyvatelia pristúpia k tejto možnosti s rovnakou zodpovednosťou, akú ukázali už v predchádzajúcich kolách. Ide o zdravie všetkých nás a našich blízkych. Okrem poklesu pozitívnych testov vo všeobecnosti totiž dokážeme vďaka podrobným výsledkom presne identifikovať možné vznikajúce ohniská nákazy.

Všetci občania, ktorí sa zúčastnia testovania, sa musia preukázať platným občianskym preukazom, deti do 15 rokov sa preukážu preukazom poistenca a prídu v sprievode svojich rodičov.
Pre urýchlenie registrácie pri testovaní vás prosíme, aby ste si pripravili lístok so svojím telefónnym číslom, ktorý podáte administrátorke.

Aktualizované 20.11.2020 – doplnená informácia o dvoch odberných miestach a časoch na dezinfekciu.

Facebook
Scroll to Top