Korona vírus logo

Celoplošné testovanie 2.kolo

7. a 8. novembra 2020 prebehne druhé kolo testovania na Covid -19. Každý občan dostal do svojej poštovej schránky oznam o čase a odbernom mieste, kedy sa má testovania zúčastniť.

Testovanie bude prebiehať od 8,00 hodiny do 20,00 hodiny.

Pri druhom kole testovania je potrebné preukázať sa certifikátom z prvého kola testovania. Na testovaní sa môžu zúčastniť aj tí, ktorí sa nezúčastnili v prvom kole testovania, lebo cieľom je, pretestovať čo najväčší počet ľudí. Na testovaní sa nemôžu zúčastniť tí občania, ktorí mali v prvom kole pozitívny test a tí, ktorí s nimi žijú v spoločnej domácnosti a sú v karanténe. Odberové miesto číslo dva v materskej škole bude v nedeľu 8. novembra 2020 v čase od 13,00 do 14.00 hodiny vyhradené pre seniorov a osoby s chronickými ochoreniami.

Všetci občania sa musia preukázať platným občianskym preukazom, deti do 15 rokov sa preukážu preukazom poistenca a prídu v doprovode svojich rodičov.

Pre urýchlenie registrácie pri testovaní vás prosíme, aby ste si pripravili lístok so svojím telefónnym číslom, ktorý podáte administrátorke.

Scroll to Top